jacuzzi

Spa we własnym ogrodzie? Postaw na jacuzzi

Masz piękny, duży ogród? A może jesteś w trakcie jego projektowania? W takim razie zapoznaj się z tym artykułem. Możesz mieć własne spa kupując jacuzzi ogrodowe. Zobacz, dlaczego warto w nie zainwestować i jaki to kosz.

Jacuzzi jako część spa w twoim ogrodzie

Projektujesz ogród i zastanawiasz się, w co warto zainwestować? Oprócz kuszących krzewów, drzew i kwiatów, warto pomyśleć o eleganckich i modnych elementach małej architektury. Ale to nie wszystko. Ostatnie trendy pokazują, że w tym roku będzie boom na jacuzzi ogrodowe. Stanowi ono nowoczesne uzupełnienie ogrodu. Może być zabudowane – na przykład szklanymi szybami i drzwiami – lub otwarte, jednak wtedy należy je zakrywać gdy nikt z niego nie korzysta. Dlaczego ludzi się tak chętnie na nie decydują? Ponieważ stanowi niesamowitą możliwość relaksu – zarówno dla par, singli, rodzin z dziećmi i przyjaciół. Szkoda wydawać pieniądze na dojeżdżanie do parków wodnych lub typowych SPA. Wiąże się to także ze stratą czasu. A po co, skoro takie spa ogrodowe można mieć u siebie?

jacuzzi ogrodowe

Powiedzmy o korzyściach

Dlaczego własne jacuzzi jest lepsze od takiego na basenie? Po pierwsze, będąc w miejscu publicznym raczej nie zaznasz prywatności. Nigdy nie wiadomo na kogo trafisz. Inaczej sprawy mają się na własnym podwórku. Sam wiesz, kogo zapraszasz. Jeśli ogród jest osłonięty, nawet najbliżsi sąsiedzi nie będą widzieć kiedy spędzasz czas w wannie z hydromasażem. Kolejną sprawą jest fakt, iż możesz z niego korzystać kiedy tylko masz ochotę. Wystarczy, że przebierzesz się w strój kąpielowy, założysz klapki, weźmiesz ręcznik, opcjonalnie lampkę wina i możesz wejść do swojej małej strefy spa. Wyobraź sobie to uczucie, gdy siedzisz w gorącej wodzie, a wokół ciebie pada śnieg. Wspaniałe doświadczenie, które jest na wyciągnięcie ręki.

Wanna z hydromasażem – Koszt

Niestety jest to dość spory wydatek. Wanna z hydromasażem średniej klasy to koszt kilku tysięcy złotych. Oczywiście są też takie za kilkadziesiąt tysięcy. Wszystko zależy od możliwości. Niemniej jednak wart postawić na tę jednorazową inwestycję, ponieważ korzyści jest wiele, również zdrowotnych.