Długopisy z nadrukiem

Zadbaj o grono nowych klientów

Jeśli prowadzisz swoją własną firmę, pewnie zastanawiasz się, jak zdobyć klientów. Czym zachęcić ich do współpracy właśnie z twoją firmą? Co przyciągnie największą ilość? Odpowiedz może cię zszokować, ale są to długopisy reklamowe!

Postaw na kolor

Jeśli chcesz rzeczywiście postawić na długopisy, jak wielu przedsiębiorców postaw na kolor! Co to oznacza? Nie możesz patrzeć na to, co lubią twoi klienci, bo każdy z nich może mieć kompletnie różny gust. Dlatego wybierz to, co według ciebie jest odpowiednie. Projektując długopisy reklamowe pamiętaj o kilku ważnych aspektach.Świetnie, jeśli będą w spokojnej grafice, ale także takiej, która przyciągnie oko zarówno kobiet, jak i panów. Na co zwrócić uwagę podczas projektu?

  • barwy firmowe,
  • logo,
  • nazwa,
  • kolorystka innych produktów promocyjnych,
  • branża,
  • środowisko, w którym działa firma.

Jeśli ustalimy powyższe szczegóły, długopisy z nadrukiem powinny być udaną inwestycją!

Długopisy reklamowe

Najczęściej wybierane kolory

Możesz w to nie wierzyć, ale to kolor pomaga zachęci klientów, a także pomaga w rozpoznawaniu firmy czy marki. Przykładowo markę Castorama poznajemy po kolorze niebieskim, a Leroy Merlin po kolorze zielonym. Postaw na żywy kolor, a z pewnością się nie zawiedziesz. Musi być też taki, który zachęci, a nie odtrąci i przede wszystkim nakłoni do zapoznania się z informacjami, które będą na nim zawarte. Spis najczęściej wybieranych kolorów: 

Czerwony – Jest odważny, ekscytujący i pobudza wyobraźnię. W połączeniu z czarnymi elementami pozwala uzyskać silniejszy efekt.

Pomarańczowy –motywuje ludzi do pozytywnej reakcji na materiały promocyjne.

Zielony – kolor ten kojarzy się z naturą, spokojem i przyzwoleniem, dzięki czemu zachęca ludzi do zwracania uwagi i wydawania większej ilości pieniędzy.

Żółty – przywodzi na myśl lato, beztroskę i radosne chwile, co przyciąga klientów. Kolor ten często jest wykorzystywany w branży rozrywkowej.

Czarny – ludzie postrzegają czerń jako bardzo silny i elegancki kolor, który przeznaczony jest tylko dla solidnych firm.